O nas

… czyli jak powstała nasza hodowla.O nas M

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ

Od dziecka byłam wychowywana w tradycji myśliwskiej i słuchałam jak mój tata, Eugeniusz Rokoszewski, zachwyca się pięknymi ogarami z klasztoru Świętego Huberta w Belgii (Chien de Saint-Hubert Bloodhound).

Z biegiem lat jego marzenie stało się moim, zapragnęłam obcować na co dzień z tymi fascynującymi zwierzętami. Mój mąż, Anton van Drumpt, spełnił to marzenie! To właśnie od niego trzy lata temu dostałam w prezencie naszą wspaniałą Marie-Hera de la Mute d’ Antan, która zainspirowała nas do założenia hodowli.

01Maria2

01Maria

I OTO JESTESMY: SEARCH & HUNT

Nazwa naszej hodowli nawiązuje zarówno do tradycji łowieckiej, jak i funkcji użytkowej Bloodhoundów, które są znane i cenione za bardzo czuły węch i olbrzymią pasję poszukiwawczą. Dzięki tym zaletom od lat pomagają w poszukiwaniu osób zaginionych, przestępców oraz zwierząt.

ROZWIJAMY SIĘ

W tym roku nasza rodzina powiększyła się, kupiliśmy szczeniaka. To także suczka rasy Bloodhound: Dune-Artemis Famous Alhavant. Na tym zdjęciu Dune ma 6 miesiecy:

01Dune

A tutaj mam już 10 miesięcy:

dunesit

Niebawem dołączy do nas jeszcze jeden ogar – będzie to Ogar Polski. Tym samym spełni się nasze kolejne marzenie tym razem polska rasa.

ogar a